ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  te reja nga lajmet
 
HOMEPAGE TREGO SHOKUT STAFI KONTAKTO
albeu.com logo
Moti
  Home  |    TOOLBAR falas  |   GALERIA  |   Përdorni përmbajtjet tona   |   VIDEO LAJME   |  
  Portali Mbarëkombëtar Shqiptar E Diel, 03 Janar 2010
Albeu.com bashkëpunon me
gazeta lajm
gazeta start
krokodili
  lajmi i fundit
Barcelona mjaftohet me barazim (VIDEO)

lajme Barcelona këtë herë nuk arriti të shënojë fitore në ndeshjen me Villarealin por u detyrua të kënaqet me barazim. Goli për Barcelonën erdhi herët, që në minutën e 7-të nga Pedro Rodriguez, ndërsa barazimi erdhi nga David Fuster në minutën e 51-të. Ja golat ...
:: Titujt e Fundit ::
Barcelona mjaftohet me barazim (VIDEO)
Haradinaj: Jo qeverisjes me PDK-ne
Travis Pastrana, "fluturon" me makine plot 90 metra (VIDEO)
Reshjet, shpallet gjendja e emergjences ne Shkoder
"Maqedonia shqiptare": Aleksandri i Madh eshte shqiptar
Berisha inspekton zonat e permbytura ne Lezhe
KFOR-i: Situata e sigurise ne Kosove, e qendrueshme
Mesic: Serbia tentoi serbet e Kroacise t'i coje ne Kosove
Maqedonia vazhdon me uljen e taksave doganore
Policia finlandeze: Shkupolli kishte planifikuar vrasjet
 
VENDI | BOTA | SPORT | ARTIKUJ | INTERNET
   Edicionet e lajmeve
   kompjuter & internet
Top 5 videot e 2009-tes ne Yahoo! (VIDEO)
Yahoo publikoi 5 videot më të shikuara në faqen e tyre të videove. E para është Megawoosh, e cila pasohet nga JK Divorce Entrance Dance, reklama e markës Evan, Kenga e Susan Boyle në Britain's Got Talent 2009 dhe Kercimi i bebit me Beyonce! Ja videot ...
10 fjalet me te kerkuara ne Yahoo per vitin 2009
yahoo Motori i kërkimit Yahoo ka publikuar listën e 10 fjalëve më të kërkuara në këtë motor kërkimi gjatë vitit 2009. A e dini ç'kanë kërkuar bota më së shumti? Ja rezultatet ...

    Radio Shqiptare Live
Victoria
Albaner
Focus
Ateda
Haracina
Albana
Dashurija
Fama
Vati
Gurbeti
Dardania
Drenasi
Diaspora
Atdheu
Jeta

1 orihost.com 3
Publicitet
   speciale
Travis Pastrana, "fluturon" me makine plot 90 metra (VIDEO)
lajme Emri i njohur i sporteve ekstreme, Travis Pastrana, theu rekordin botërorë në "kërcim me makinë", duke "fluturuar" plot 90 metra. Shikoni këto pajme, besojmë se do të ngeleni të mahnitur ...
"Maqedonia shqiptare": Aleksandri i Madh eshte shqiptar
Aleksandri i Madh, për të cilin grinden grekët dhe maqedonasit prej vitesh, mund të jetë shqiptar. Kjo është përforcuar me një serë faktesh dhe argumentesh në librin e ri të Enciklopedisë “Maqedonia shqiptare”, që doli në botim në fund të vitit 2009 në Maqedoni.
10 golat me te mire te 2009-tes (VIDEO)
lajme Qindra gola të bukur janë shënuar sivjet në fushat e klubeve evropiane. Por normalisht, mes këtyre golave, ka edhe të tillë që mund të dallohen lehtë nga të tjerët. Ja 10 golat më të bukur te vitit që lamë pas ...
 
  

Abonohuni
Shkruani emailin tuaj:


Gjatë 24 orëve, ju do të pranoni vetem një e-mail me 10 lajmet e fundit
a n k e t a
This poll has been disabled
InfoSystem
Të reja në Albeu:
03 Qershor: Shtohet galeria.albeu.com
01 Qershor: Shtohet euro2008.albeu.com
07 Prill: Shtohet video.albeu.com
25 Janar: Shtoni Lajmet flash në kompjuterin tuaj
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free