ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  nje program shum i mir per pc
 
**origjinal by BlackVirus**
Programi eshte shum i mir.
Ky eshte mini program i ka 32.0 KB
Per cka sherben ky program-ky program sherben per me i bo closed programeve qe jan ngatrruar ne PC tuaj. p.sh. shpesh ndodh qe pc-ja juaj te ngatrrohet duke punuar me programe dhe ne menjeher ja bojm CTRL+ALT+DELETE edhe END TASK por kjo shpesh te ngatrron me teper, edhe duhesh me prit. **origjinal by BlackVirus**
Per mos me perdor me CTRL+ALT+DELETE (END TASK) perdore programin Close Programs.
Si punohet me kete program:
E hapim programin edhe shkojm LIST ACTIVE PROGRAMS edhe shkojm ne fund edhe e gjejm se cili program eshte ngatrru p.sh. PhotoShop.exe , winamp.exe, Word.exe edhe ja bojm END TASK pa prit hiq amo hiq i ban closed programit i cili eshte i ngaterruar edhe gjithcak ne rregull pastaj.
KUJDES: kete program vendose ne shiritin START sepse ndodh qe ndonjeher PC-ja juaj te ngaterohet shum me programe dhe dritare te ndryshme dhe nuk mund ta hapni programin nga desktopi(ClosePrograms) dhe per kete shkak vendoseni ne shiritin START qe me leht mund ta hapni sado qofte i ngateruar PC-ja.
**origjinal by BlackVirus**
**** E GEZOFSHIT****
***...(() by BlackVirus (()...***
*** (( blackvirus@hack.com )) ***
*** (( www.shkoshiko.net )) *** *

SHKARKO PROGRAMIN VIDEON DHE FOTON
http://rapidshare.com/files/72845918...irus_.rar.html
__________________
Lexo në emër të Zotit tënd, i Cili krijoi çdo gjë...


blackvirus@live.com


www.ferizjai-kss.page.tl
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free