ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  M e ba Test Shpejtsin
 
Me bo test Shpeiitsin e download e edhe t upload
Hyni ne kete faqe dhe per ta testuar shpejtesin e downloadit dhe uploadit kliko ne START, pastaj e zgjedh Kontinentin ne cilin je psh. EUROPE, pastaj ajo automatikisht te tregon sa e ki downloadin, uploadin dhe te tregon e eshte i mire apo jo.Kodi:http://bandwidthplace.com/speedtest/

www.ferizaji-kss.page.tl ketu gjithqka gjindet emer qe sharrohet let mesojuani edhe te tjerve!!!
 
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free