ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  Trik interesantë ( New)
 
Shkojm My Computer pastaj Local Disk (C: pastaj WINDOWS pastaj system32 i selektojm te gjitha file (Ctrl+A) e bojm Ok klikojm me tastin e djath te miut hyjm search dhe shiko qfar ndodh
Nuk ka dom te Compjuteri asgje vetem qe duhet ta bosh restart.


 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free