ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  program me thirr ne telefon 044 edhe 038 pa pare
 
GLOBE 7
ish program shumë i mirë për më fol përmes kompjuterit ne telefona te shtepise dhe ne telefona mobil , unë e perdora ne telefona te Kosovës d.m.th 038 dhe 044 super bojke bone edhe për telefona te shqiperis (normal qe edhe për vende tjera ,kur bone për Kosovë e Shqipëri) por një problem është qe e kishe veç 1 dollar ne dispozicion  
këtu mundeni ta merreni...

www.globe7.com/index.php

nuk kemi faj qe jemi me te miret e te mirve!!! www.ferizaji-kss.page.tl
 
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free