ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  Multiprograme per pc1. virus i smut
 
virus i smut i ka ra gripi heheh?

Multiprograme Per PC 1.) Virus i Smut Shumm

Virus i Smut . Nese pytni se per qfar vlen ky virus: normalisht ket virus ja dergoni viktmis me rar apo me zip. biktimi kur e qel ket virus me mijera viruse prej interneti ne faqen e tij i vijn dhe ket nuk ka gjasa me mshel..por edhe nese vepron ctrl+alt+delete nuk i funksionon..mbrenta 8 min kompjuteri i nalet edhe nuk i leshohet me..ky virus i djeg edhe disa pjes ne kompjuter mrena..Virus i Smutnese pytni se per qfar vlen ky virus: normalisht ket virus ja dergoni viktmis me rar apo me zip. biktimi kur e qel ket virus me mijera viruse prej interneti ne faqen e tij i vijn dhe ket nuk ka gjasa me mshel..por edhe nese vepron ctrl+alt+delete nuk i funksionon..mbrenta 8 min kompjuteri i nalet edhe nuk i leshohet me..ky virus i djeg edhe disa pjes ne kompjuter mrena..donwload link: http://rapidshare.de/files/07017398/virues.zip.html

e kini linkun e downloadone po mos e hapni ne nuk majn pergjegjsi per demet qi i sjellni ju!!!
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free