ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  krijo virus te rreziksheme
 
 
 
Ketu do postoj nje tutoral te shkurter se si te krijojm nje virus.

Shkojm:

Krijoni ( Bëni ) Virusin Tuaj Tani
Njerez qe pra kjo eshte nje metod shum e thjesht si te krijoni nje virus

Shkojm Me Radhe

1.Qile Microsoft Word
2.Click ALT-F11 ku do te pop-up nje dritare e quajtur VBA editor
3.ne dritaren "project" do te shohesh "Project (Document1)".
4.Gjej Mircosoft Word Objects pastaj nen te "This Document"
5.Click 2 here ne THis Document , fshij qdo tekst qe na paraqitet ne editor (ne anden e djatht )
6.Hape Tekstin me Code Virusi.txt Merre ktu Teksti qe te paraqitet bonja Copy tere tekstit dmth CTRL+A.
7.Kthehu prapa ne fqen e hapur nga ALT+F11 nga Wordi dhe commanden PASTE praktiko.
8.Shtyp ALT-Q ku te kthen ne WORD.
9.Ruaje DOkumentin.
10.Mund ta perhapni kujna ja keni inati

Verejtje:
1.Ju lutem mos e qelni pastaj dokumenti sepse nuk pergjigjem per pasojat qe ndodhin ne PC e juaj .

Shpresoj se do tju kryn pun te gjitheve FLM per mirekuptim.
www.ferizaji-kss.page.tl
ketu gjithqka gjindet?
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free