ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  alfabeti i dashurise
 
ALFABETI DASHURIS :1!

A -E don me zemer

B -Besnik /e esht

C -Bukurosh/e esht

D- Deshiron me fol me ty

DH -Nuk te tradhton

E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon

e"- Han e   pin veq   per ty mendon

F- I pelqen sjellja e juaj

G- Te ruan vetem ty

GJ -I pelqejn stili i juaj

H- Ka deshir met ndegju kur fol

I- Mendon me kalu me ty

J -Eshte gjeloz/e

K- Nuk deshiron me kalu pa te njohur

L- Njeri shum i ndershem dhe serioz

M -Qan kur nuk del ne takim

N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty

NJ- Seriozisht e ben te lumtur

O- Te lyp por nuk te gjen

P-   I pelqejn syt edhe   buzet e tua

L -Te thot ste du por tranohet mbas teje

LL- Oren e harron kur del ne takim

Q -Te ndjek mbas

R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot

RR -Seriozisht te don

S -Ka deshir me pas   fotogarfin tende

SH- Deshiron met pas ne qetsi

T -Te pelqen trupi i saj /tij

TH -Ty te ben shum te lumtur

U- Ti   edon por nuk ja tregon

V -Ne shkoll te ka pa por nuk flet me ty

X -Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij

XH -Keni me pas lumturi gjat jetes

Y- Ti me teper e enderron

Z- Gjithmon i interson per ty

ZH -Nuk beson sa shum te don

ALFABETI DASHURIS :1!

A -E don me zemer

B -Besnik /e esht

C -Bukurosh/e esht

D- Deshiron me fol me ty

DH -Nuk te tradhton

E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon

e"- Han e   pin veq   per ty mendon

F- I pelqen sjellja e juaj

G- Te ruan vetem ty

GJ -I pelqejn stili i juaj

H- Ka deshir met ndegju kur fol

I- Mendon me kalu me ty

J -Eshte gjeloz/e

K- Nuk deshiron me kalu pa te njohur

L- Njeri shum i ndershem dhe serioz

M -Qan kur nuk del ne takim

N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty

NJ- Seriozisht e ben te lumtur

O- Te lyp por nuk te gjen

P-   I pelqejn syt edhe   buzet e tua

L -Te thot ste du por tranohet mbas teje

LL- Oren e harron kur del ne takim

Q -Te ndjek mbas

R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot

RR -Seriozisht te don

S -Ka deshir me pas   fotogarfin tende

SH- Deshiron met pas ne qetsi

T -Te pelqen trupi i saj /tij

TH -Ty te ben shum te lumtur

U- Ti   edon por nuk ja tregon

V -Ne shkoll te ka pa por nuk flet me ty

X -Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij

XH -Keni me pas lumturi gjat jetes

Y- Ti me teper e enderron

Z- Gjithmon i interson per ty

ZH -Nuk beson sa shum te don
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free