ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  Shiko Se Sa Ka Punu Pc-ja Juve Gjat Dites
 
Shiko Se Sa Ka Punu Pc-ja Juve Gjat Dites
Shiko sa ka punuar pc juaj mbrenda dites


Sa Ka Punuar Pc Jote Këtu është si ta verifikosh kohen e punës se sistemit:
Klikojmë Start > Run > cmd pastaj e shkruajmë systeminfo

Pastaj te shfaqet një liste shko larte dhe shiko për "system up time"

Kjo do te tregoj sa dite, ore, minuta dhe sekonda ka qene sistemi yt i ndezur (duke punuar). WWW.ferizaji-kss.page.tl
Comments on this page:
Comment posted by Dillembep( piehignaymail.xyz ), 07/14/2020 at 2:27pm (UTC):
donde comprar viagra sin receta en madrid advornaerorn https://acialisd.com/# - Cialis Stycle Free Shipping Worldwide Amoxicilina Discount Purchase On Line Guegoben <a href=https://acialisd.com/#>buy cialis online overnight shipping</a> Truche Cheap Propecia Online No Prescription

Comment posted by Janpayop( janSoonibelan.website ), 03/30/2020 at 5:04am (UTC):
Levitra Definition <a href=https://buyciallisonline.com/#>Cialis</a> Cephalexin 500mg And Bladder Infection <a href=https://buyciallisonline.com/#>cialis coupon</a> Cialis 20mg Fta

Comment posted by gjengiz( gjengiz_001 ), 01/19/2013 at 6:11am (UTC):
si je aje mir flm per kto sene qe po na tregonAdd comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your website URL:
Your message:
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=