ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  Ky esht program qi i nrron menyren muzikes
 
Ky eshte nje program i cili ndrron menyren muzikes startuese ne PC
dmth sa here qe starton Pc dhe fiket ajo fillon me :
Bismilahi Rrahmani-Rrahim
Ndersa sa here qe te fiket mbaron me fjalet :
Elhamdulilahi Rabil-alemin.
Me Zerin e Meshari Rashide

Linku ku mund ta shkarkoni:


http://www.speedyshare.com/971876565.html

www.ferizaj-kss.page.tl
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free