ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  Me eksplodu naj pc
 
 
ME Eksplodu pc !!!
qe po ju njoftoj me nje trik se qysh mundeni viktimes meja kall pc. nuk ju duhet programe as rejti..po qka ju duhet: 1) 1.Fllopy Disk 1.3inc 2) 1.Qibrit 3) 1.Nje cik cak apo siq i thojn ( keto mundeni me kerku nga femnrat e juja apo nga nje te afermit e juj...kuptohet qka eshte kjo..dhe tani po fillojm me perpunimin e kesaj: se pari e merni Qebritin dhe menje got apo bardak te paster e jo e lagur apo diqka qe eshte nga gjami aty i qitni at barutin e qebritit...dmth qebriti qe e ka at pjesen e kuqe qat pjes te kuqe e qitni menje got apo bardak. Dhe pasi e qitni qat pjes te kuqe e shtypni e boni krejt pluhen dmth mos me qen ajo si koker po pluhen me qen. Pastaj e hapni Fllopyn me kujdes qe me mujt me mshel prap. edhe Fllopy mrena e ka nje pjes te zez te rumbullaket sipri saj eshte nje bez i bardh.....qat bez ja hekni...dhe qat barutin apo qat pjes te qebritit qe e keni ber si pluhen e vendosni aty... dhe e merni qat cik cak e preni ajo e ka nje bez te holl. e preni qat send me madhsin e fllopy-t dhe e lagni me uj qat bez dhe pastaj e vuni simpri qasaj pjeses se zez te fllopy-t normal edhe at qebritit e keni vendos aty.( 1 pjesa e fllopy-t 2. pjesa e qebritit.3 pjesa e cik cakut) dhe e mshelni fllopy-in me kujdes qe mos me dallu viktima qe eshte qel.. dhe eleni mu ter fllorin dmth qajo bez qe e keni lagur duhet me u ter.. pastaj pasi qe teret qat fllopy ja jepni viktimes qe doni meja kall pc thuni qe ka donje program per me thy msn pasi qe shumica apo krejt populli qaty eka synin veq me thy msn-ja .....dhe aj apo ajo viktim kur e vendos fllopyn ne pc dhe e qel fllopyn fllopy fillon te nxehet dhe pjesa e qebritit me at bez fillon te djeget dhe kshtu fillon edhe krejt pc-ja mun djeg
38.) Me kqyr TV nPC?

www.ferizaji-kss.page.tl ketu gjithqka gjindet mesojuani ket emer edhe te tjerve!!!
 
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free