ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  me ja kall pc
 
Qe po ju njoftoj me nje trik se qysh mundeni viktimes me ja kall pc.
nuk ju duhet programe as rejti.. po qka ju duhet:
1) 1.Fllopy Disk 1.3inc
2) 1.Qibrit
3) 1.Nje cik cak apo siq i thojn ( keto mundeni me kerku nga femnrat e juja apo nga nje te afermit
e juj...kuptohet qka eshte kjo..
dhe tani po fillojm me perpunimin e kesaj:
se pari e merni Qibritin dhe me nje got te paster e jo e lagur apo diqka qe eshte nga gjami
aty i qitni at barutin e qibritit...dmth qibriti qe e ka at pjesen e kuqe qat pjes te kuqe e
qitni menje got .
Dhe pasi e qitni qat pjes te kuqe e shtypni e boni krejt pluhur dmth mos me qen ajo si koker po pluhurn me qen.
Pastaj e hapni Fllopyn me kujdes qe me mujt me mshel prap.
edhe Fllopy mrena e ka nje pjes te zez te rumbullaket sipri saj eshte nje bez i bardh.....qat bez ja hekni...dhe qat barutin apo qat
pjes te qibritit qe e keni ber si pluhen e vendosni aty...
dhe e merni qat cik cak e preni ajo e ka nje bez te holl. e preni qat send me madhsin e fllopy-t dhe e lagni me uj qat bez dhe
pastaj e vuni simpri qasaj pjeses se zez te fllopy-t normal edhe at qibritit e keni vendos aty.( 1 pjesa e fllopy-t 2. pjesa e qebritit.3 pjesa e cik cakut)
dhe e mshelni fllopy-in me kujdes qe mos me dallu viktima qe eshte qel.. dhe e leni mu ter fllorin dmth qajo bez qe e keni lagur duhet me u ter..
pastaj pasi qe teret qat fllopy ja jepni viktimes qe doni meja kall pc thuni qe ka donje program per me thy msn pasi qe shumica apo krejt populli qaty eka synin
veq me thy msn-ja .....dhe aj apo ajo viktim kur e vendos fllopyn ne pc dhe e qel fllopyn fllopy fillon te nxehet dhe pjesa e qibritit me at bez fillon te djeget dhe kshtu fillon
edhe krejt pc-ja mun djeg!

vetem ne www.ferizaj-kss,page.tl
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free