ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  Qysh Me Kall PC-ne Dikujt
 
Qysh Me  Kall PC-ne Dikujt


  Qe po ju njoftoj me nje trik se qysh mundeni viktimes me ja kall pc.
nuk ju duhet programe as rejti.. po qka ju duhet:
1) 1.Fllopy Disk 1.3inc
2) 1.Qibrit
3) 1.Nje cik cak apo siq i thojn ( keto mundeni me kerku nga femnrat e juja apo nga nje te afermit
e juj...kuptohet qka eshte kjo..
dhe tani po fillojm me perpunimin e kesaj:
se pari e merni Qibritin dhe me nje got te paster e jo e lagur apo diqka qe eshte nga gjami
aty i qitni at barutin e qibritit...dmth qibriti qe e ka at pjesen e kuqe qat pjes te kuqe e
qitni menje got .
Dhe pasi e qitni qat pjes te kuqe e shtypni e boni krejt pluhur dmth mos me qen ajo si koker po pluhurn me qen.
Pastaj e hapni Fllopyn me kujdes qe me mujt me mshel prap.
edhe Fllopy mrena e ka nje pjes te zez te rumbullaket sipri saj eshte nje bez i bardh.....qat bez ja hekni...dhe qat barutin apo qat
pjes te qibritit qe e keni ber si pluhen e vendosni aty...
dhe e merni qat cik cak e preni ajo e ka nje bez te holl. e preni qat send me madhsin e fllopy-t dhe e lagni me uj qat bez dhe
pastaj e vuni simpri qasaj pjeses se zez te fllopy-t normal edhe at qibritit e keni vendos aty.( 1 pjesa e fllopy-t 2. pjesa e qebritit.3 pjesa e cik cakut)
dhe e mshelni fllopy-in me kujdes qe mos me dallu viktima qe eshte qel.. dhe e leni mu ter fllorin dmth qajo bez qe e keni lagur duhet me u ter..
pastaj pasi qe teret qat fllopy ja jepni viktimes qe doni meja kall pc thuni qe ka donje program per me thy msn pasi qe shumica apo krejt populli qaty eka synin
veq me thy msn-ja .....dhe aj apo ajo viktim kur e vendos fllopyn ne pc dhe e qel fllopyn fllopy fillon te nxehet dhe pjesa e qibritit me at bez fillon te djeget dhe kshtu fillon
edhe krejt pc-ja mun djeg!  RADIO SHOQERIA
Gjithqka Ketu Po Nuk Marre Pergjegjsi Per PC e dikujt Na falni
The last comments on this page:
Comment posted by www.pharmaceptica.com( ph.a.r.mahu.y.a.rma.gmail.com ), 06/25/2021 at 3:35am (UTC):
sildenafil pills for sale https://www.pharmaceptica.com/

Comment posted by pharmaceptica( p.har.m.ah.uy.a.rm.agmail.com ), 06/22/2021 at 1:17am (UTC):
generic tadalafil from uk https://pharmaceptica.com/

Comment posted by chloroquineorigin( j.alapan.icar.aguagmail.com ), 05/21/2021 at 3:03pm (UTC):
https://chloroquineorigin.com/ arechin [url=https://chloroquineorigin.com/ ]chloroquine coronavirus [/url] <a href="https://chloroquineorigin.com/ ">cloroquine </a>

Comment posted by how much is alprostadil( apr.os.t.k.sk.v.krc.v.k.fgmail.com ), 04/05/2021 at 1:28pm (UTC):
alprostadil cream https://alprostadildrugs.com/ c-alprostadil

Comment posted by Uncorgo( Theplapseahmail.xyz ), 03/14/2021 at 10:25am (UTC):
[url=https://vskamagrav.com/]buy kamagra with american express[/url]

Comment posted by hydroxychloroquine coronavirus( j.a.l.a.p.a.n.ic.araguagmail.com ), 02/22/2021 at 10:37am (UTC):
hydroxychloroquine [url=https://hydroxychloroquinex.com/#]plaquenil hydroxychloroquine[/url] hydroxychloroquine uses

Comment posted by zithromax z pack( ja.lap.an.ica.r.a.g.u.a.gmail.com ), 02/14/2021 at 5:54pm (UTC):
zed herb products [url=https://zithromaxes.com/]buy azithromycin zithromax[/url] zitromax 500

Comment posted by SolaFroclaics( gugzfDroggoalaYgmail.com ), 09/22/2020 at 11:47pm (UTC):
slots games http://onlinecasinouse.com/# real money casino <a href="http://onlinecasinouse.com/# ">best online casino </a> slots online

Comment posted by Paisijrah( BreilandSamonamail.ru ), 07/07/2020 at 10:05pm (UTC):
238931 pictures of generic viagrahttps://viagrahere20.com/

Comment posted by Gibsonrah( BorensteinDariushmail.ru ), 07/07/2020 at 9:21pm (UTC):
5f7531 viagra generico non indianohttps://viagrashippingtoday.com/ long term viagra usagehttps://viagratodaybest.com/ can a girl take viagrahttps://viagratodo20.com/ viagra 50 usehttp://viagrauyr.com/

Comment posted by Tanyarah( MandarinoMontariusmail.ru ), 07/07/2020 at 6:06pm (UTC):
is and diarrhea

370d can be is australia

370d

Comment posted by NihalKizerrah( NihalKizermail.ru ), 07/03/2020 at 7:27am (UTC):
dosage for is

1e80 is in malaysia online

Comment posted by Lizarah( BevilleNexusmail.ru ), 07/02/2020 at 11:09pm (UTC):
images cialis generic

[url=https://cialistodo2020.com/]online cialis[/url]

<a href="https://cialistodo2020.com/">cialis 20 mg</a>

Comment posted by Pshennayarah( EkinLamoinemail.ru ), 07/02/2020 at 9:22pm (UTC):
6e4731 viagra bon prixhttps://viagraonlinegfsd.com/

Comment posted by Vivianrah( TamburriToriemail.ru ), 07/02/2020 at 9:06pm (UTC):
9ae131 cialis and discount and canadahttp://cialisuqpor.com/ cialis daily new zealandhttp://philcilonline.com/ buy generic cialis approvedhttp://cialisyytr.com/

Comment posted by Megarah( ProssLuchianomail.ru ), 07/02/2020 at 8:50pm (UTC):
3d7b31 cheap cialis 20 mg ukhttps://ssupercialisever.com/ viagra falls play new yorkhttps://viagraonline20up.com/ what is viagra for drughttp://viagener2020.com/ viagra seller in ukhttps://viagrahere20.com/

Comment posted by Konowrah( MilaAdorahmail.ru ), 06/27/2020 at 2:48am (UTC):
acca21 the best place order cialis

[url=http://philcilonline.com/]buy cialis[/url]

revatio sale cialis

[url=http://cialisyytr.com/]online cialis[/url]

buy cialis jelly patch

[url=http://cialisuyew.com/]cialis online[/url]

5mg cialis online cheap

[url=https://ssupercialisever.com/]buy cialis[/url]

Comment posted by Blinovarah( MilaAdorahmail.ru ), 06/27/2020 at 2:20am (UTC):
097821 fda drug stores cialis 20 mg

[url=http://cialisuqwc.com/]discount cialis[/url]

buy cheap genuine cialis

[url=http://cilapharm.com/]generic cialis online[/url]

Comment posted by Lilyarah( ProssLuchianomail.ru ), 06/27/2020 at 1:48am (UTC):
659e21 is viagra best pill

[url=http://viagraaqwe.com/]online viagra[/url]

viagra for sale in auckland

[url=http://viagrauyr.com/]canadian viagra[/url]

Comment posted by Razrah( QuimbyKrystellmail.ru ), 06/27/2020 at 1:33am (UTC):
be0021 10mg of cialis

[url=http://cialisooie.com/]cialis online[/url]

Comment posted by Ciracorah( KeniryAimarmail.ru ), 06/27/2020 at 12:55am (UTC):
receta mdica de cialis

[url=http://philcilonline.com/]cheap cialis online[/url]

<a href="http://philcilonline.com/">cialis</a>we use it 5 mg cialis

[url=http://cialisyytr.com/]cialis[/url]

<a href="http://cialisyytr.com/">cheap cialis</a>

Comment posted by Fedorovrah( EkinLamoinemail.ru ), 06/27/2020 at 12:36am (UTC):
small loans mattoon il

[url=http://loansoloie.com/]faxless payday loans[/url]

<a href="http://loansoloie.com/">online payday loans</a>follow link how to buy viagra

[url=http://vigraweuy.com/]viagra generic[/url]

<a href="http://vigraweuy.com/">viagra generic</a>try it cialis canada 5mg

[url=http://cialisuqwc.com/]online cialis[/url]

<a href="http://cialisuqwc.com/">discount cialis</a>cialis eczane

[url=http://cilapharm.com/]cialis online[/url]

<a href="http://cilapharm.com/">cheap cialis online</a>

Comment posted by Tynleighrah( TamburriToriemail.ru ), 06/27/2020 at 12:10am (UTC):
viagra online ratings

[url=https://viagraonline20up.com/]generic viagra[/url]

<a href="https://viagraonline20up.com/">buy viagra online</a>

Comment posted by Glavinrah( NihalKizermail.ru ), 06/26/2020 at 11:37pm (UTC):
buy generic viagra in mexico

[url=http://vigraweuy.com/]buy viagra online[/url]

<a href="http://vigraweuy.com/">viagra generic</a>sp cialis riodique

[url=http://cialisuqwc.com/]discount cialis[/url]

<a href="http://cialisuqwc.com/">cialis cheap</a>we choice cialis now online

[url=http://cilapharm.com/]buy cialis online[/url]

<a href="http://cilapharm.com/">generic cialis</a>

Comment posted by Octavionrah( KaseanNussmail.ru ), 06/26/2020 at 11:15pm (UTC):
buy cialis canada med

[url=http://cilapharm.com/]generic cialis[/url]

<a href="http://cilapharm.com/">buy generic cialis</a>

Comment posted by Maksrah( PossingerJunielmail.ru ), 06/26/2020 at 11:02pm (UTC):
viag viagra

[url=http://viagrayqdd.com/]cheap viagra[/url]

<a href="http://viagrayqdd.com/">viagra canada</a>cialis e viagra effett

[url=http://viagrakiqw.com/]viagra canada[/url]

<a href="http://viagrakiqw.com/">viagra cheap</a> click here super viagra

[url=http://viagrabytwfa.com/]generic viagra[/url]

<a href="http://viagrabytwfa.com/">buy generic viagra</a>order levitra free viagra

[url=http://viagraeuw.com/]generic viagra online[/url]

<a href="http://viagraeuw.com/">buy viagra online</a>

Comment posted by Lizarah( DemitryHaldemanmail.ru ), 06/26/2020 at 10:39pm (UTC):
cialis viagra levitra pack

[url=http://viagrabytwfa.com/]generic viagra[/url]

<a href="http://viagrabytwfa.com/">cheap viagra</a>do viagra pills expire

[url=http://viagraeuw.com/]generic viagra[/url]

<a href="http://viagraeuw.com/">viagra</a>

Comment posted by Zakielrah( NihalKizermail.ru ), 06/26/2020 at 10:20pm (UTC):
wow cheap quality viagra

[url=http://viagraaqwe.com/]viagra[/url]

<a href="http://viagraaqwe.com/">viagra</a>can i use viagra with alcohol

[url=http://viagrauyr.com/]canadian viagra[/url]

<a href="http://viagrauyr.com/">viagra online</a>viagra zollfrei kaufen

[url=http://viagraoier.com/]viagra cheap[/url]

<a href="http://viagraoier.com/">canadian viagra</a>easy small loans

[url=http://loansoloie.com/]payday loans online[/url]

<a href="http://loansoloie.com/">faxless payday loans</a>

Comment posted by RicksonBossonrah( RicksonBossonmail.ru ), 06/18/2020 at 3:38pm (UTC):
cialis viagra packs

[url=https://viagraonline20up.com/]viagra mit rezept preis[/url]
<a href="https://viagraonline20up.com/">online viagra</a>

viagra online di prescrizione

Comment posted by RagenStokerrah( RagenStokermail.ru ), 06/17/2020 at 4:01pm (UTC):
be is gold

0dd2 is verkaufen in kanada

Comment posted by Brianglume( cbdiwgmail.com ), 06/08/2020 at 7:20am (UTC):
where can i buy womens viagra <a href="https://judpharmacy.com/">viagra buy canada</a> where to buy viagra online yahoo answers

Comment posted by Kemople( aquarebubaymail.xyz ), 06/05/2020 at 6:39am (UTC):
Cialis Mit Paypal [url=https://abcialisnews.com/]Cialis[/url] Kamagra 100 Mg Besancon <a href=https://abcialisnews.com/#>cialis 10mg</a> Buy Lotrisone

Comment posted by Janpayop( janSoonibelan.website ), 03/25/2020 at 5:57am (UTC):
Pastillas Cialis Donde Comprarlas [url=https://apcialisle.com/#]cialis generic buy[/url] Cialis Tratamiento Cancer <a href=https://apcialisle.com/#>Cialis</a> Pacific Care Canada

Comment posted by StepVoK( steprokmitchl.xyz ), 03/20/2020 at 11:29pm (UTC):
Erfahrungen Mit Viagra Cialis [url=https://apcialisle.com/#]Cialis[/url] Cialis Generika Gunstig Bestellen <a href=https://apcialisle.com/#>Cialis</a> Cialis Viagra Quebec

Comment posted by Janpayop( janSoonibelan.website ), 03/13/2020 at 2:23am (UTC):
Cialis Vantaggi [url=http://apcialisle.com/#]cialis price[/url] Cialis Con Cerveza <a href=http://apcialisle.com/#>Buy Cialis</a> Generic Provera With Free Shipping Price Overseas Amex Accepted Lexington

Comment posted by StepVoK( steprokmitchl.xyz ), 03/11/2020 at 10:05pm (UTC):
Billig Viagra Deutschland [url=http://apcialisle.com/#]cialis 5 mg best price usa[/url] Viagra Aux Encheres <a href=http://apcialisle.com/#>Buy Cialis</a> Cialis Generico En Valencia

Comment posted by tjctsLar( tadfpikifastmailtoyougo.site ), 03/11/2020 at 3:16am (UTC):
generic viagra buy viagra <a href="https://pharm-usa-official.com/#">cheap viagra </a> generic viagra buy viagra bh88апрпhfa

generic viagra cheap viagra [url=https://pharm-usa-official.com/#]viagra 100mg [/url] cheap viagra viagra 100mg

Comment posted by MatGido( matencadabelan.website ), 02/06/2020 at 8:28am (UTC):
Comprar Cialis Opiniones [url=http://cheapcialisir.com]Buy Cialis[/url] India Online Pharmacy <a href=http://cheapcialisir.com>Buy Cialis</a> Precio Cialis Generico

Comment posted by MatGido( matencadabelan.website ), 02/01/2020 at 12:29pm (UTC):
Online Pharmacy Genuine Medications [url=http://apcialisle.com/#916]Cialis[/url] Real Viagra Online Canadian Pharmacy <a href=http://apcialisle.com/#533>online pharmacy</a> Cialis Alternative Over The Counter

Comment posted by KelSype( kelCoobbydelays.space ), 07/18/2019 at 3:07pm (UTC):
Is Amoxicillin Tablet Scored Genuine Viagra 100 M Cialis Precio Oficial [url=http://buygenericvia.com]viagra[/url] Cialis En Ligne France

Comment posted by KelSype( kelCoobbydelays.space ), 07/05/2019 at 9:30am (UTC):
Lasix 100mg [url=http://rxasian.com]viagra[/url] Acheter Cialis Par Paypal

Comment posted by KelSype( kelCoobbydelays.space ), 06/23/2019 at 2:31pm (UTC):
Where To Order Alli Prix Levitra Casablanca Secure Zentel Discount Lubbock <a href=http://lapizmoon.com>order cialis online</a> best buy isotretinoin without a script North Dakota Toddlers Taking Amoxicillin Viagra Legal

Comment posted by KelSype( kelCoobbydelays.space ), 06/01/2019 at 1:20am (UTC):
Acheter Xenical <a href=http://cheapcheapvia.com>online pharmacy</a> Levitra Kaufen In OsterreichAdd comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your website URL:
Your message:
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free