ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  programe per mirmbajtjen e pc
 
Pershendetje, me pak fjale po permend nje program shume te mire per te mirembajtur kompjuterin tuaj.

1. Revo Uninstaller
Eshte nje program qe cinstalon ne 4 forma apo menyra te ndryshme programe qe doni te hiqni nga kompjuteri tuaj, ai pastron windowsin dhe hard diskun, gjithashtu ne mjetet e tij ben pjese edhe Fshirja e Parikthyeshme. kur ju fshini dhe zbrasni nga Koshi i Plehrave nje dosje nuk do te thote qe ajo eshte fshire, ajo ka mbetur ne hard diskun tuaj dhe cdo kush mund ta riktheje me nje program. Nese doni te beni nje fshirje te parikthyeshme qe askush te mos lexoje dokumentat tuaj te fshire perdorni Revo Uninstaller.

Ky program eshte FALAS dhe permbi te gjitha eshte ne SHQIP.

Adresa: www.RevoUninstaller.com


Shenim: Te tjera programe me pagese jane Tune Up Utilities 2008 , Glary Utilities Pro. Keta jane nder me te miret por jane me pagese.... Tung eklm ehheh?


WWW.ferizaji-kss.page.tl
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free