ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  google e zez
 
Nese qe googlen tuaj te beni te zeze per mos me hargju rryme me shum ne qofte se e perdorni kete ate here ajo do te hargjoje rryme me pak ..hyni ne kete link www.blackle.com dhe zgidhni kete gje shak se google e bardhe hargjon me shum.ndersa google e e zeze edhe hargjon rryme em pak edhe eshte me e pershtatshme per syrin e njeriut aj tani kaloni mir

edh ni send se harrova dikush mund te pys se (a muna me lan ne vent te bardhes qita te zezen)
pergjigjja po mundesh shko hapat me posht
1.TOOLS>INTERNET OPTIONS ne faqen kryesore dmth ne GENERAL ku shkruan ADRESS e shkruan www.blackle.com edhe shkon OK .....
 
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free