ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  bane pc tane per mu dhez per 10 sekonda
 
Nese duash ta besh qe pc-ja juaj
te ndizet vetem per 10sekonda ateher:

Click ne start button -----> pastaj shko Run -----> dhe shkruaj Regedit -----> shtype enter
Kjo do ta hap nje "Registery Editor"
Tash shikon per "key":
HKEY_LOACAL_MECHINESYSTEMCurrentControlSetContr olContentIndex
Tani e gjen nje key qe quhet "Startup Delay" -----> kliko dy her ne te
Where its Base, kliko Decimal -- esht Default Value eshte 4800000,
Ndryshoje ne: 40000
Tani mbylle Registry Editor dhe bene kompjuterin restart
 
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free