ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  programe per pc shum te forta kqyrni edhe vet
 
Visual Basic 6,0 punës Modeli Portable Edition

Me sistemin Microsoft Visual Basic 6,0 zhvillim, ju mund të shkruani shpejt të dhënave të sofistikuara-centrike aplikacionet e biznesit. Integruar Visual Database Mjetet dhe një mjedis RAD promovuar produktivitetin dhe hartimin amtare e jep kodi applications shpejtë. Plus, të merrni një krye në ndërtimin e zgjidhjeve inovative të bazuara në platformën e Windows 2000


Përdorimi Visual Basic Visual 6,0 integruar Database Mjetet dhe Designer Mjedisit të dhënave për hartimin Oracle vizualisht dhe Microsoft SQL Server dhe krijimin e bazave të të dhënave të dhëna reusable queries qasje - duke i lënë të gjithë pa mjedis Visual Basic. Build anën e serverit Web aplikacione që janë lehtë të qasshme nga çdo shfletues në çdo platformë me Visual Basic 6,0 WebClasses. Programi i shumë Web faqeve interaktive aq lehtë si një formë me Visual Basic HTML Designer Dinamik Page. Veçoritë e fitimit për zhvillimin e ekipit dhe scalability me Microsoft Visual SourceSafe 6.0, modelues vizuale, Microsoft SQL Server 6,5 Developer Edition, Microsoft ...


Kodi:
http://rapidshare.com/files/36488111/Visual_Basic_6_Working_Model_Portable.rarpass:

Kodi:
www.cyberwarez.info

WebcamXP PRO 2007 v3.72WebcamXP është një webcam fuqishëm streaming zgjidhje për përdorim privat dhe profesional.

ofron karakteristika unike dhe lehtësi unequaled e përdorimit për të ju transmetuar dhe menaxhuar deri në 100 burime video per kompjuter. Ajo është mjet i përsosur për të siguruar të mirat tuaja, dhe është e mundur për të menaxhuar përdoruesit qasje si asnjë kërkesë të tjera në treg.

devices supported:

- Të gjitha Webcams usb
- Të gjitha kartat e kapjes
- Burimet më ip bazuar ose kamera siguruar JPEG / streams MJPEG (boshti, Sony, Panasonic, DLink, ...)
- Windows Media Streams © (asf)
- Fotografi lokale video (avi / mpeg)


modes supported streaming:

- Ende imazhin për të qenë të shiquarat në pajisje të ulët të teknologjisë
- Flash klient (kompatibile me shumicën e sistemeve operative dhe pajisjet handheld)
- Klientë javascript (MJPEG ose JPEG Push)
- Klientë Java (MJPEG ose JPEG Push)
- Windows Media streaming (ASF mbështet profilet e jashtëm WM9)


karakteristika të tjera kryesore:

- Lokale dhe të largëta pan & anim kontroll (Logitech Orbit, Krijo LiveMotion! Dhe kamera IP).
- Detektor mocion me shumë mënyra të mundshme për t'u marrë me alarme (regjistrimi lokale, ftp, http post, nisin aplikimet e jashtme)
- Menaxher i integruar galeri për të ruajtur dhe menaxhuar kap tuaj
- Sistemi i integruar chat
- Përdoruesit e përparuar menaxher për t'i dhënë kohë qasje të kufizuar ose të përfundojë në një datë të caktuar dhe mund të jetë i ngarkuar nga një server të jashtëm.
- Editor mbulesë e cila mbështet foto në foto, Gifs animuar, redaktimi alphablending dhe të avancuara tekst.


Balline

Kodi:
http://www.webcamxp.com/Code:
http://rapidshare.com/files/36430137/WebcamXP_Pro_2007_v3.72.440.rarpass:

Kodi:
www.cyberwarez.info

Winamp v5.35 Build 1305 ProWinamp është një lojtar që mund të trajtojë audio CD audio, fotografi MP3 audio, dhe transmetimet streaming audio. Ajo kombinon funksionalitetin e gjerë me një intuitive interface. Winamp përmban një redaktor luajtje dhe një 10-grupi barazimin grafik me user-presets caktueshëm që mund automatikisht load fotografi të veçantë. Ajo gjithashtu përfshin Windows Media Programi i Teknologjisë 4,0 input / output mbështetje dhe industria-standard Fraunhofer MP3 decoder. Kjo nuk përfshin shkarko VIS / DSP plug-ins, ju mund të shkarkoni ato vete.

Përfshirë në këtë shkarkim:
Winamp Pro v5.35 Build 1305
--- Winamp 5.x Pro + DRM shkëlqyer Patch v1.04-Markus TH-DJM

Plugins
- Lista e albumeve v2.06
- DFX Audio Enhancer v8.349 for Winamp
- Nullsoft Musepack Decoder v1.0 Beta
- Monkeys Audio Winamp Plugin v3.9.9.0
- SAM Encoders DSP Plugin per Winamp v3.8.3
- WavPack Plugin v2.4 for Winamp 3 & 5
- Winamp PowerPlayer II v2.40d
- Dhe mirë Winamp Skin MMD3.

Shkarkimi

Kodi:
http://rapidshare.com/files/36283015/Winamp.Pro.v5.35.1305.By.DeViL.rarpass:

Kodi:
www.cyberwarez.info

Real Player v11 New & Exclusive!!!size:
13 MB

download:
Code:
http://rapidshare.com/files/39293522/Real_Player_v11.rar
pass:
Code:
www.cyberwarez.info

Nero v7.9.6.0 Premium Reloaded
The Latest Audio Plug-Ins & Nero 7 Clean Tool Included
Nero 7 Premium Reloaded, duke digjital botë multimedial zgjidhje, karakteristika të bujshme me definicion të lartë në update të fundit të saj të lirë. Funksione të reja të redaktimi në formatin me definicion të lartë të lehtë dhe të kënaqshme. Gati për të provuar kristal-zë të qartë dhe imazhe të shkëlqyera? Update e fundit e Nero 7 Premium Reloaded ju lejon të hyjnë në një botë të mundësive multimediale pakufizuar. Quote:

Zbuloni RI Nero 7 Premium Reloaded, PC i fundit dhe argëtim në shtëpi zgjidhje, që paraqet 20 aplikime në një attractively-çmim, Certified for Windows Vista ™ * suite mediave. E

 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free