ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  Si te ulim pingun ne HLDS ( New )
 

Se pari e hapni serverin me HLDS
pastaj ne desktop shtypni CTRL + ALT + DELETE dhe hapet TASK MANAGER
shkojm Processes e lypim "hlds" dhe mbi hlds klikojm me tastin e djatht >Set Priority>e bojna High
u kry tash serveri juaj e ka pingun e ult shum. 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free