ωωω.fєяιzαנι-кѕѕ.ραgє.тℓ
  Si me Ba ni floder qi nuk shihet
 
 
Si me ba nje folder se smundet te shihet
Nese doni P.SH me fsheh nje folder mosme pa askush
shko e krioni nje folder shkoni Rename dhe e ban ALT 255
edhe pastaj shkoni ne Tastin e Djatht aty tek folderi edhe
shkoni aty ku lexon COSTOMIZE CHANGE ICON... Edhe pastaj shkon
i shikon ren folderat aty i sheh 3 foldera bardh dhe klikon nenjanit
edhe APPLY OK dhe e ban qe folderi S'shihet   e kam Z'gjat pak po ska Dert?


www.ferizaji-kss.page.tl mesojuani edhe te tjerve emeri qe sharrohet kurr?
 
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free